Jaxson13
Jaxson13
05-05-2017
Mathematics
contestada
The bottom right says what u need to do (7)
Respuesta :
kassidyy1324
kassidyy1324
05-05-2017
it would be A I believe
Answer Link
haneylia
haneylia
05-05-2017
It is $9 per hour. If you look at the "1 hour" mark on the x-axis, you can see that it lines up with $9 on the y-axis.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 75+ )
Otras preguntas
Does the measure of the angle get larger as it's rays get longer ?
Ira purchased a new dishwasher for $361.35. The dishwasher was on sale for 17.5% off. What was the original price of the dishwasher, to the nearest dollar?
Pamela is the first American novel. True False
Two pounds of peaches cost $4.20. How much will five pounds cost?
What is the primary rhetorical device used in this sentence to enhance the meaning and tone of the passage? "Let every nation know,whether it wishes us well or
A friend asks you to bring dip to a party, and you agree. then, your friend adds that you need to make at least two quarts of it and bring at least three bowls
___________ is/are formed between two air masses that have different temperatures. The temperature increases The temperature remains steady The temperature dro
What are nonnutrient compounds found in plant-derived foods that have biological activity in the body? 1. functional foods 2. phytochemicals 3. phytosterols 4.
unlike most of the disorders of childhood and adolescence, the causes of eating disorders are disproportionately related to ____ influences.
Which number line represents the solution set for the inequality 2x – 6 ≥ 6(x – 2) + 8? what way do you shade in